159 PLN

159 PLN

zamiast 390 PLN

Kup online

Zabieg pielęgnacyjny na twarz

Pielęgnacyjny pakiet zabiegów na twarz idealnie skomponowany na letni upał. Sprawi, że Twoja twarz stanie się odżywiona i przygotowana do letnich upałów. Zabieg w pełni pozwala cieszyć się z upalnej pogody i przygotowuje skórę twarzy do nadmiernego nasłonecznienia.

Pakiet składa się z zabiegów:

  • Zabieg mikrodermabrazji
  • Zabieg Falami Radiowymi na twarz
  • Zabieg FotoLift LED – Najnowocześniejsza Technologia Terapii Światłem
  • Aplikacja maski wygładzająco – liftingującej

Mikrodermabrazja
Mikrodermabrazja to pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków.

Oczyszczanie skóry jest bardzo istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni wiele funkcji. W codziennej pielęgnacji stosuje się łagodne metody oczyszczania. Natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi procedurami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej efektywnych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również pobudza procesy regeneracyjne.

Fale Radiowe na Twarz
Fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonywanie liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi te nie tylko likwidują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość skóry. Doskonale sprawdzają się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry.

Radiowa Frekwencja jest przeznaczona dla diatermii terapeutycznej, w celu wytworzenia głębokiego nagrzewania bez nadmiernego wzrostu temperatury powierzchni skóry i tkanki podskórnej. Oscylujące pole wytwarza odkształcenie cząsteczek, rotację dipoli i wibrację jonów. Ruch cząsteczek i jonów wytwarza ciepło w tkankach.

Zabieg FotoLift LED – Najnowocześniejsza Technologia Terapii Światłem
Zabieg FotoLift LED to skuteczna metoda walki ze starzeniem się skóry o szerokim spektrum zastosowania w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Światło LED odpowiedniej mocy przeciwdziała efektom starzenia, a uzyskane efekty są trwałe. Zastosowanie światła led daje lepszy skutek niż najlepsze kremy!

Efekty zabiegu:

  • wyraźne wygładzenie zmarszczek
  • pobudzenie produkcji kolagenu i polepszenie jego dystrybucji
  • lepsza produkcja własnego kwasu hialuronowego
  • synteza lepszej jakości elastyny
  • skóra staje się równomiernie nawilżona
  • uzyskanie jędrnego wyglądu

Terapią FotoLift LED wykorzystuje barwy do wzmocnienia naturalnej witalności skóry. Każdy kolor emituje fale o różnej długości, częstotliwości i amplitudzie. Światło oddziałuje pozytywnie na emocje oraz potęguje energię witalną.

Jest to rewolucyjne leczenie kolorem. Kolory działają w dwóch kierunkach. Mogą pobudzać i uspokajać, podniecać lub usypiać, drażnić lub koić, oziębiać albo ogrzewać. Każda barwa wywiera inny wpływ na nasz umysł i ciało.

Światło LED stymuluje regenerację oraz wzmacnia komórki skóry, jednocześnie wspomagając produkcję kolagenu i zwiększając elastyczność i witalność skóry. Dodatkowym atutem terapii kolorami jest stymulacja krążenia i wspomaganie metabolizmu komórkowego. Świetlna terapia to również działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze oraz powodują że regulację gruczołów łojowych. Przede wszystkim to wzmacnianie naturalnej witalności poprzez relaks i rozluźnienie.

Maska wygładzająco – liftingująca na twarz
Po intensywny zabiegu aplikacja maski przeniesie do głębokich warstw skóry substancje odżywcze. Ma ona działanie łagodzące, wygładzające i liftingujące, dzięki czemu skóra stanie się promienna, a cera zdecydowanie gładsza i rozświetlona.

Promocja obowiązuje do 31.07.2017