129 PLN

129 PLN

zamiast 250 PLN

Kup online

Zabieg pielęgnacyjny na twarz

Pielęgnacyjny pakiet zabiegów na twarz idealnie skomponowany na koniec letnich upałów. Sprawi, że Twoja twarz stanie się odżywiona i przygotowana do letnich upałów. Zabieg w pełni pozwala cieszyć się z upalnej pogody i przygotowuje skórę twarzy do nadmiernego nasłonecznienia.

Pakiet składa się z zabiegów:

  • Peeling i Złuszczanie kwasem migdałowym + kwasem laktobionowym + kwasem mlekowym
  • Maska dobrana do typu cery
  • Masaż twarzy

 

Peeling i Złuszczanie kwasem migdałowym + kwasem laktobionowym + kwasem mlekowym

Kwas Migdałowy
Kwas migdałowy działa w warstwie rogowej skóry. Rozluźnia połączenia między komórkami naskórka a cementem komórkowym. W efekcie tego działania następuje złuszczenie powierzchownej warstwy zrogowaciałych komórek. Peeling jest delikatny, ale wywołuje widoczny efekt rozjaśnienia. Odkryte za pomocą kwasu migdałowego młode komórki lepiej chłoną aplikowaną w trakcie zabiegu ampułkę.

 

Kwas laktobionowy
Kwas laktobionowy charakteryzuje się silnymi właściwościami anty oksydacyjnymi. Zapobiega tworzeniu się zmarszczek, teleangiektazji, zwiotczeniu skóry. Poprzez pobudzenie syntezy kolagenu, wzmacnia mechanizmy naprawcze, stanowi ochronę przed skutkami działania promieni UV. Ma unikalną właściwość wiązania wody i tworzenia na powierzchni skóry żelowego „filmu”, który powoduje, że skóra staje się gładka i miękka, co wzmacnia ochronną barierę naskórkową. Podobnie jak inne hydroksykwasy ma właściwości złuszczające

Kwas mlekowy
Kwas mlekowy blokuje cykl komórkowy i indukuje programowaną śmierć komórki. Kwas mlekowy jest alfa-hydroksykwasem (AHA) występującym w naturze w przetworach mlecznych oraz produktach kiszonych. Jego właściwości wykorzystywano nieświadomie już w starożytności stosując mleczne kąpiele i nacierania skóry zsiadłym mlekiem. Występuje w dwóch formach optycznych L oraz D. Biologiczną aktywność wykazuje tylko forma L kwasu mlekowego stanowiąca składnik skóry i włosów oraz jedną z głównych składowych naturalnego czynnika nawilżającego (NMF).W niektórych przypadkach peeling kwasem mlekowym może stanowić bardzo korzystną alternatywę dla kwas glikolowego. Badania wykazały, że kwas mlekowy posiada silne działanie nawilżające oraz przeciw starzeniowe. Ze względu na większą cząsteczkę nie penetruje głęboko w skórę .

Złuszczanie kwasem mlekowym oparte jest na działaniu kwasów mlekowo-glikolowych. Kwasy te działają na naskórek i skórę właściwą, rozjaśniają ją przez złuszczanie powierzchniowych warstw i stymulację odnowy komórkowej skóry. Zachodzi tu także inhibicja tyrozynazy, która jest kluczowym enzymem w procesie syntezy melaniny (wyrównanie kolorytu). Po zabiegu skóra jest bardziej jędrna, a naskórek zyskuje prawidłową ochronę.

 

Maska na twarz
Po intensywny zabiegu aplikacja maski przeniesie do głębokich warstw skóry substancje odżywcze. Ma ona działanie łagodzące, dzięki czemu skóra stanie się promienna, a cera zdecydowanie gładsza i rozświetlona.

 

Masaż twarzy
Po wykonaniu zabiegu dodatkowo wykonywany jest masaż twarzy, który nie tylko odpręży ale także pobudzi skórę po zabiegu. Efektem masażu będzie błogi relaks i rozluźnienie po zabiegu.

 

Promocyjny zabieg możesz również zakupić jako voucher prezentowy i skorzystać z niego po zakończeniu promocji!

 

 

Promocja obowiązuje do 30.09.2017