189 PLN

189 PLN

zamiast 360 PLN

Kup online

Zabieg liftingujący na twarz

Niezwykle napinający i mocno liftingujący zabieg łączący w sobie najważniejsze zabiegi skutecznego i szybkiego liftingu twarzy.

W skład zabiegu wchodzi:

  • Fale radiowe
  • Peeling kawitacyjny
  • Maska liftingująca
  • Masaż twarzy

Fale Radiowe
Fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonywanie liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi te nie tylko likwidują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość skóry. Doskonale sprawdzają się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry.

Radiowa Frekwencja jest przeznaczona dla diatermii terapeutycznej, w celu wytworzenia głębokiego nagrzewania bez nadmiernego wzrostu temperatury powierzchni skóry i tkanki podskórnej. Oscylujące pole wytwarza odkształcenie cząsteczek, rotację dipoli i wibrację jonów. Ruch cząsteczek i jonów wytwarza ciepło w tkankach.

Peeling Kawitacyjny
Peeling enzymatyczny zawiera w swoim składzie enzymy roślinne. Enzymy roślinne mają działanie keratolityczne, czyli powodują rozpuszczenie połączeń międzykomórkowych, umożliwiając uwolnienie oraz usunięcie wierzchniej warstwy naskórka. Papaina zwalcza poza tym grzyby i pleśnie, a bromelaina łagodzi stany zapalne, zmniejsza obrzęki, łagodzi ból i przyspiesza gojenie ran. Peeling enzymatyczny – w odróżnieniu do większości innych peelingów – ma bardzo łagodne działanie. Nie wciera go się w naskórek, lecz nakłada jak maseczkę lub krem, więc nie powoduje podrażnień.

Maska liftingująca
Bogata formuła maski dzięki połączeniu nowatorskiej biotechnologii i niezwykle skutecznych składników aktywnych błyskawicznie napina skórę i podnosi owal twarzy oraz redukuje zmarszczki i bruzdy, dając efekt odmłodzonej skóry. Dodatkowo zapobiega powstawaniu zaczerwienień i „pajączków” oraz rozjaśnia plamy i przebarwienia, wyrównując koloryt skóry. Zapewnia natychmiastowy efekt liftingu – Twoja skóra błyskawicznie odzyskuje jędrność i sprężystość, zmarszczki i bruzdy są natychmiast płytsze i mniej widoczne. Rysy twarzy są młodsze, owal poprawiony. Cera nabiera zdrowego kolorytu, plamy i przebarwienia są mniej widoczne.

Masaż Twarzy
Nie tylko odpręży ale także pobudzi skórę po zabiegu. Efektem masażu będzie błogi relaks i rozluźnienie po zabiegu.

Promocja obowiązuje do 31.12.2017