od 99,90

od 99,90

zamiast 200 PLN

Купить онлайн

Pakiety depilacji laserowej medycznym laserem diodowym

Извините, этот техт доступен только в “Польский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Masz już dość powtarzających się i nieskutecznych depilacji woskiem, maszynką lub cierpisz na nadmierne owłosienie, którego chciałabyś się pozbyć? W naszym gabinecie skorzystasz z zabiegów trwałej depilacji owłosienia medycznym laserem diodowym.

Jako jeden z nielicznych gabinetów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie oferujemy zabiegi medycznym laserem diodowym, który jest najskuteczniejszą obecnie technologią medyczną w walce z uciążliwymi włoskami. Urządzenie użyte w naszym salonie to renomowany i bezpieczny sprzęt medyczny posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty Unijne. Jest to urządzenie medyczne, a nie kosmetyczne.

3 zabiegi za 420 zł / 1 partia 140 zł zamiast 200 zł !
6 zabiegów za 720 zł/ 1 partia 120 zł zamiast 200 zł !
10 zabiegów za 999,99 zł !/ 1 partia 100 zł zamiast 200 zł (-50%)

Jak często powtarzać zabieg i ile zabiegów potrzeba by usunąć trwale owłosienie?

Częstotliwość zabiegów zależna jest od indywidualnych cech i uwarunkowań skórnych. Zalecamy powtarzanie zabiegów w serii 5-6 zabiegów na partię w czasie nie krótszym niż 6 miesięcy i nie dłuższym niż 10 miesięcy. Ilość zabiegów i ich częstotliwość jest zawsze dobierana indywidualnie po konsultacji z kosmetologiem.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów