Nowe, Tlenowe zabiegi Karin Herzog dostępne w Beauty Derm Instytut Medical Day SPA

Извините, этот техт доступен только в “Польский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Do naszego bogatego zestawu zabiegów dołączają kolejne zabiegi pod patronatem szwajcarskiej, ekskluzywnej marki kosmetyków pielęgnacyjnych Karin Herzog, zawierających ustabilizowany tlen. Z wiekiem tracimy zdolność do przyswajania i rozprowadzania tlenu w organizmie, a zwłaszcza w skórze, dlatego tak ważne są zabiegi, które natlenią naszą skórę i sprawią, że życiodajny tlen oczyści głębokie warstwy skóry między innymi z toksyn. Najlepszym sposobem by pobudzić skórę do przyswajania i rozprowadzania tlenu jest korzystanie z zabiegów Karin Herzog. Nowe, Tlenowe zabiegi dostępne w Beauty Derm Instytut to:

 •     Fruity-Oxy Facial Treatment — Multiwitaminowy koktajl
 •     Quick & Beautiful Treatment — Szybkie piękno
 •     ?nti-Age Facial Treatment — Lifting bez skalpela
 •     Eye Lift Treatment — Magnetyzujące spojrzenie
 •     Traditional Oxygen Facial — Tradycyjny zabieg tlenowy
 •     Anti Acne Pure Skin Treatment — Zabieg przeciw trądzikowy z tlenem dla cery problematycznej
 •     Oxygen Young — Oczyszczanie dla cery młodej

Piękna codziennie dzięki aktywnemu tlenowi Tlen wspomaga działanie takich substancji, jak witamina A, witamina H, glukoza, olejek różany, rumianek, teobromina, kakao i inne substancje wchodzące w skład produktów KH. Tlen jest znakomitym nośnikiem wszystkich tych substancji i umożliwia ich wniknięcie w głąb skóry. Np. oddziaływanie tlenu w przypadku witaminy A, o której wiadomo, że wspomaga działanie kolagenu, polega na utlenieniu witaminy A do kwasu, co zwiększa jej efektywność. Jak to działa? Zabiegi oparte na kosmetykach marki Karin Herzog sprawiają, że bakteriobójczy tlen wnika w głąb skóry właściwej. Oczyszcza jej głębokie warstwy i niszczy toksyny bakteryjne, oczyszczając przy okazji ścianki naczyń włosowatych. Woda pomaga wypłukać toksyny do systemu limfatycznego i wydalić je z organizmu. Tlen w zabiegach Karin Herzog:

 •     Oczyszcza dokładnie i głęboko
 •     Działa przeciwstarzeniowo, ponieważ wspomaga produkcję kolagenu
 •     Normalizuje skórę, nawilża ja i przyśpiesza regenerację komórek.
 •     Bilansuje produkcję sebum oraz niszczy szkodliwe bakterie.
 •     Zmniejsza zmarszczki mimiczne

Działanie poszczególnych zabiegów:

Fruity-Oxy Facial Treatment — Multiwitaminowy koktajl
Witaminowy koktajl dla cery zmęczonej, wymagającej ukojenia i rozświetlenia. Owocowy  zabieg tlenowy na twarz, jak sama nazwa wskazuje to terapia dla skóry z tlenem. Dzięki niemu uzyskasz piękną, stonizowaną, czystą cerę i promienny wygląd. Zabieg przeznaczony do każdego typu cery.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 190 zł

Quick & Beautiful Treatment — Szybkie piękno
Piękna i zrelaksowana twarz w ciągu 20 minut? Z kosmetykami Karin Herzog to możliwe! Ten zabieg jest oparty na technikach akupresury, czyli pobudzaniu pewnych punktów na ciele bez użycia igieł, za to z użyciem wybitnie aktywnego środka (specjalnie ‘sprężonego tlenu’ w emulsji): «Glyco-Rose gel and Oxy-A-Pressure». Zabieg przeznaczony do każdego typu cery
Czas trwania zabiegu około 20 minut.
Cena: 160 zł

Anti-Age Facial Treatment — Lifting bez skalpela
Siła tlenu w połączeniu z lawą wulkaniczną daje najczystszą i najbardziej gładką skórę, jaką tylko można osiągnąć. Profesjonalny zabieg z maseczką tlenową, która wnika głęboko w pory skóry, oczyszcza je i błyskawicznie rozwiązuje problem trądziku. Zabieg, który nie tylko natleni Twoją skórę ale także ma właściwości ujędrniające i poprawiające koloryt skóry. Zabieg przeznaczony do cery dojrzałej, wymagającej regeneracji.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 260 zł

Eye Lift Treatment — Magnetyzujące spojrzenie
Niesamowicie wygładzający zabieg na okolicę oczu. Pełen relaks dla Twoich oczu i ich okolic, to nie tylko przyjemność, a także pielęgnacja i przywracanie blasku i gładkości Twojej skóry. Po tym zabiegu Twoje oczy będą magnetyzujące i przyciągające każde spojrzenie. Zabieg przeznaczony do każdego typu cery
Czas trwania zabiegu około 30 minut.
Cena: 90 zł

Traditional Oxygen Facial — Tradycyjny zabieg tlenowy
Tradycyjny zabieg tlenowy na twarz, z dużą ilością terapii tlenowej dla skóry. Szybkim efektem zabiegu jest piękna, stonizowana a w dodatku czysta cera oraz oszałamiający promienny wygląd. Zabieg przeznaczony do każdego typu cery.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 210 zł

Anti Acne Pure Skin Treatment — Zabieg przeciw trądzikowy z tlenem dla cery problematycznej
Siła tlenu w połączeniu z lawą wulkaniczną daje najczystszą i najbardziej gładką skórę, jaką tylko można osiągnąć. Profesjonalny zabieg z maseczką tlenową, która wnika głęboko w pory skóry, oczyszcza je i błyskawicznie rozwiązuje problem trądziku, a także usuwa toksyny. Zabieg ma także właściwości przeciwzapalne. Zabieg przeznaczony dla czystej cery pozbawionej zmian trądzikowych.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 210 zł

Oxygen Young — Oczyszczanie dla cery młodej Pomaga młodej skórze naturalnie regulować poziom tlenu i zwalczać problemy skórne. Wykorzystuje naturalne procesy, które normalizują i przywracają wydzielanie sebum, przez co skóra utrzymuje równowagę hydro-lipidową. Zabieg na bazie maski tlenowej, która wnika głęboko w pory skóry dzięki czemu Twoja cera zostanie oczyszczona. Zabieg przeznaczony dla cery młodej.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 90 zł