Personel w Beauty Derm Instytut Medical Day SPA

Извините, этот техт доступен только в “Польский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Oddając się w ręce naszego wykwalifikowanego personelu możecie Państwo skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów upiększających, wyszczuplających, odmładzających i relaksujących przeprowadzanych z użyciem najnowocześniejszego sprzętu i z wykorzystaniem najnowszych trendów i osiągnięć dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.

 

Nasi doświadczeni lekarze specjaliści dermatologii i medycyny estetycznej czekają na Państwa w naszych gabinetach.

lek. med. Beata Larczyńska-Rogowska

Specjalista dermatologii i medycyny estetycznej

Doktor Beata, to lekarz z wieloletnim doświadczeniem popartym praktyką lekarską w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Jest jedną z niewielu w Polsce specjalistek Medycyny Estetycznej. Jej profesjonalizm potwierdzają zdobyte certyfikaty i odbyte szkolenia.

Zobacz więcej…

 
Doktor Anna Kopeć - Bollin - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Anna Kopeć — Bollin

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Anna, swoją karierę zawodową związała ze specjalizacją z medycyny estetycznej. Jej fachowość i kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty, która zdobywa powiększając swoją wiedze praktyczną i teoretyczną na kolejnych szkoleniach.

Zobacz więcej…

 
Doktor Karolina Winkel - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Karolina Winkel

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Karolina, jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Po zakończeniu nauki zainteresowała się zagadnieniami związanymi z medycyną estetyczną. Ukończyła certyfikowane kursy uprawniające do stosowania procedur z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej. Doktor Winkel sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Zobacz więcej…

 
Doktor Karolina Świątek - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Karolina Świątek

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Karolina, jej specjalizacją jest medycyna estetyczna. Po zakończeniu nauki kontynuuje swój rozwój poprzez uczestnictwo w kursach w Polsce i na świecie zwiększając zakres zabiegów i wiedzy z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej oraz poszerzając swój bogaty dorobek certyfikatów potwierdzających nabytą wiedzę. Jej pasją jest medycyna estetyczna w zakresie której ciągle poszerza swoją wiedzę, a zadowolenie pacjentów największą nagrodą!

Zobacz więcej…

 
Sylwia Olsztyn - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

Sylwia Olsztyn

Koordynator Instytutu – Recepcja

 

 
Sandra Wiśniewska - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

Sandra Wiśniewska

Recepcja

 
Aleksandra Gruszka - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

Aleksandra Gruszka

Recepcja

 
Karolina Olczak - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

Karolina Olczak

Kosmetolog

 
Małgorzata Raszeja - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

Małgorzata Raszeja

Kosmetolog