O Beauty Derm Instytut

Извините, этот техт доступен только в “Польский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

O Beauty Derm Instytut w Gdańsku i Gdyni

Tradycja Beauty Derm Instytut sięga 2002 roku, kiedy powstał gabinet dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej, jednak to w 2007 roku nastąpiły najbardziej istotne zmiany, które ukształtowały Beauty Derm Instytut w postać, którą znają Państwo obecnie. Wtedy również rozpoczęliśmy starania, które zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem naszego pierwszego Centrum SPA w Hotelu Posejdon w Gdańsku, znacząco wzbogacając naszą ofertę o usługi związane typowo z branżą SPA, czyli basen, sauny, fitness czy masaże. Dzisiaj Beauty Derm Instytut to gabinet dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii Medical Day SPA w Gdyni oraz salon SPA w Hotelu Posejdon w Gdańsku, w którym kompleksowo zajmujemy się relaksem, rekreacją i Twoim ciałem.

W 2007 i 2008 roku nasz gdyński gabinet Medical Day Spa otrzymał prestiżowe wyróżnienie Prestige SPA Awards zajmując piąte miejsce w Polsce, a w kwietniu 2009 otrzymał rekomendację dla gabinetów polecanych przez miesięczniki URODA oraz InStyle.

Gdańskie Centrum SPA w Hotelu Orbis Posejdon to kompleksowe centrum rekreacji, sportu, rozrywki oraz relaksu, gdzie zadbamy o Twoje odprężenie i Twoje ciało. Oferujemy pełną ofertę zabiegów kosmetycznych oraz spa, masaże, relaks na basenie, w saunie suchej i mokrej, sportowy wysiłek na zajęciach fitness i aqua oraz na siłowni. Centrum SPA położone jest w malowniczym Jelitkowie, nad samym morzem, co dodaje uroku naszemu SPA.

Gdyńskie Medical Day SPA jest ukoronowaniem naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych, a zarazem metamorfozą dermatologii w sztukę tworzenia i dążenia do doskonałości poprzez medycynę estetyczną, dermatologię i kosmetologię. Jest wyjątkowym, nowoczesnym miejscem o bardzo wysokich standardach. Starając się spełnić oczekiwania Pacjentów oferujemy zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w medycynie estetycznej.

Nasza fachowość została doceniona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Stowarzyszenie Lekarzy Medycyny Estetycznej, które przyjęły nas w swoje szeregi i rekomendują nas na swoich stronach. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii estetycznej i kosmetologii. Nasza praca to kompendium wieloletnich doświadczeń zdobytych w dermatologii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Obowiązujące w naszym Instytucie standardy leczenia, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i materiałów, zapewniają naszym Pacjentom bezpieczeństwo, komfort oraz zdrowie i satysfakcję. Stale rozbudowujemy strukturę i infrastrukturę technologiczną.

Nasze salony SPA świadczą usługi na najwyższym poziomie. Nad czystością wody w basenach czuwają ludzie i najnowocześniejsza automatyka, sale fitness są wyposażone w specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń, a nasz personel regularnie podnosi swoje kwalifikacje.

Personel Beauty Derm Instytut to zespół lekarzy, kosmetolodzy, masażyści, ratownicy oraz personel zarządzający i administracyjny. Dzięki ciągłym szkoleniom w kraju i na świecie, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia światowej medycyny, oferujemy Państwu kompleksowe programy leczenia oraz tak ważną w zachowaniu ich efektów opiekę po zabiegową. Osobiście czuwamy nad jakością naszych usług, a Państwa zadowolenie jest dla Beauty Derm Instytut największą satysfakcją.

Serdecznie zapraszamy!