199zł

199zł

zamiast 400zł

Pakiet 5 Masaży Grzbietu Kręgosłupa

Klasyczny masaż grzbietu to idealne połączenie relaksacyjnego masażu wraz z masażem leczniczym idealnie kojącym bóle kręgosłupa i pleców.

Zmniejszona aktywność, napięcie mięśni spowodowane stresem, siedzący tryb życia, praca przy komputerze to wszystko prowadzi do wielu dolegliwości związanych z kręgosłupem. Plecy to miejsce, które jest szczególnie narażone na bóle i napięcia. To tu znajduje się wiele mięśni, których zadaniem jest napinanie i prostowanie kręgosłupa i całej sylwetki człowieka. Mocne mięśnie pleców są zatem bardzo ważne dla człowieka i wpływają na jego siłę, postawę i ogólne samopoczucie.

Masaż mięśni grzbietu ma za zadanie zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę ruchomości stawów i złagodzenie dolegliwości bólowych. Ten rodzaj masażu wpływa także leczniczo na głębiej położone narządy wewnętrzne. Ma także działanie relaksacyjne i przyjemnie pobudza i nastawia na dalszą część dnia.

Masaż grzbietu świetnie działa na skórę, zmniejszając jednocześnie napięcie mięśniowe, pobudza układ nerwowy, poprawia elastyczność mięśni, ścięgien i skóry.

Czas wykonywania masażu grzbietu to około 20 minut.
W pakiecie kupujesz 5 masaży.
Masaże należy wykorzystać w ciągu 1 miesiąca od daty aktywacji.

Promocja obowiązuje do 30.09.2017