169 PLN

169 PLN

zamiast 260 PLN

Kup online

Medyczny Peeling TCA z płatem hialuronowym i maską LED

Peeling medyczny TCA jest wykorzystywany w zabiegach złuszczania powierzchniowego oraz głębokiego skóry. Peeling powierzchniowy służy poprawieniu napięcia skóry, stosuje się jako terapie lecznicza trądziku pospolitego. Z kolei głębokie złuszczanie daje efekt odmłodzenia, poprzez zniwelowanie blizn zanikowych, czy usuniecie delikatnych zmian pigmentacyjnych np. przebarwień. Jeżeli masz przebarwienia, piegi, trądzik czy też blizny potrądzikowe peeling lekarski TCA spowoduje, że Twoja skóra stanie się gładka i rozjaśniona, a blizny i drobne zmarszczki znikną.

Peelingi medyczne TCA zalecane są do głębokiego oczyszczenia skóry poprzez usunięciu martwych tkanek, wygładzenia i zmiękczenia naskórka. Użycie kwasu trójchlorooctowego w ściśle określonym stężeniu daje efekt rozjaśniania przebarwień i zmian pigmentowych, regulacji wydzielania sebum, nawilżenia i ujednolicenia kolorytu. Przy kuracji przeciwtrądzikowej  oraz usuwaniu blizn po trądzikowych zalecane jest wykonie serii zabiegów indywidualnie dostosowanych do Twoich potrzeb. Zabiegi z peeligiem TCA zwykle powtarza się w odstępach około czterotygodniowych.

Peeling Medyczny TCA szczególnie jest zalecany w przypadku leczenia przebarwień i plam pigmentacyjnych, w zwalczani zmarszczek oraz na wszelkie zmiany trądzikowe..

Po wykonaniu peelingu medycznego aplikowany jest płat hialuronowy.

Zabieg FotoLift LED – Najnowocześniejsza Technologia Terapii Światłem
Zabieg FotoLift LED to skuteczna metoda walki ze starzeniem się skóry o szerokim spektrum zastosowania w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Światło LED odpowiedniej mocy przeciwdziała efektom starzenia, a uzyskane efekty są trwałe. Zastosowanie światła led daje lepszy skutek niż najlepsze kremy!

Efekty zabiegu:

  • wyraźne wygładzenie zmarszczek
  • pobudzenie produkcji kolagenu i polepszenie jego dystrybucji
  • lepsza produkcja własnego kwasu hialuronowego
  • synteza lepszej jakości elastyny
  • skóra staje się równomiernie nawilżona
  • uzyskanie jędrnego wyglądu

Terapią FotoLift LED wykorzystuje barwy do wzmocnienia naturalnej witalności skóry. Każdy kolor emituje fale o różnej długości, częstotliwości i amplitudzie. Światło oddziałuje pozytywnie na emocje oraz potęguje energię witalną.

Jest to rewolucyjne leczenie kolorem. Kolory działają w dwóch kierunkach. Mogą pobudzać i uspokajać, podniecać lub usypiać, drażnić lub koić, oziębiać albo ogrzewać. Każda barwa wywiera inny wpływ na nasz umysł i ciało.

Światło LED stymuluje regenerację oraz wzmacnia komórki skóry, jednocześnie wspomagając produkcję kolagenu i zwiększając elastyczność i witalność skóry. Dodatkowym atutem terapii kolorami jest stymulacja krążenia i wspomaganie metabolizmu komórkowego. Świetlna terapia to również działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze oraz powodują że regulację gruczołów łojowych. Przede wszystkim to wzmacnianie naturalnej witalności poprzez relaks i rozluźnienie.

 

Promocja obowiązuje do 31.12.2017