Lekarze w Beauty Derm Instytut Medical Day SPA

Oddając się w ręce naszego wykwalifikowanego personelu możecie Państwo skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów upiększających, wyszczuplających, odmładzających i relaksujących przeprowadzanych z użyciem najnowocześniejszego sprzętu i z wykorzystaniem najnowszych trendów i osiągnięć dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.

 

Nasi doświadczeni lekarze specjaliści dermatologii i medycyny estetycznej czekają na Państwa w naszych gabinetach.

lek. med. Beata Larczyńska-Rogowska

Specjalista dermatologii i medycyny estetycznej

Doktor Beata, to lekarz z wieloletnim doświadczeniem popartym praktyką lekarską w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Jest jedną z niewielu w Polsce specjalistek Medycyny Estetycznej. Jej profesjonalizmy potwierdzają zdobyte certyfikaty i odbyte szkolenia.

Zobacz więcej…

 
Doktor Anna Kopeć - Bollin - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Anna Kopeć – Bollin

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Anna, swoją karierę zawodową związała ze specjalizacją z medycyny estetycznej. Jej fachowość i kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty, która zdobywa powiększając swoją wiedze praktyczną i teoretyczną na kolejnych szkoleniach.

Zobacz więcej…

 
Doktor Karolina Winkel - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Karolina Winkel

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Karolina, jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Po zakończeniu nauki zainteresowała się zagadnieniami związanymi z medycyną estetyczną. Ukończyła certyfikowane kursy uprawniające do stosowania procedur z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej. Doktor Winkel sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Zobacz więcej…

 
Doktor Karolina Świątek - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Karolina Świątek

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Karolina, jej specjalizacją jest medycyna estetyczna. Po zakończeniu nauki kontynuuje swój rozwój poprzez uczestnictwo w kursach w Polsce i na świecie zwiększając zakres zabiegów i wiedzy z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej oraz poszerzając swój bogaty dorobek certyfikatów potwierdzających nabytą wiedzę. Jej pasją jest medycyna estetyczna w zakresie której ciągle poszerza swoją wiedzę, a zadowolenie pacjentów największą nagrodą!

Zobacz więcej…

 
Doktor Marta Huk - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Marta Huk

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Marta, to lekarz ze specjalizacją medycyny estetycznej z bogatym doświadczeniem w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Doktor Marta na bieżąco zdobywa i aktualizuje swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej o czym świadczą liczne certyfikaty.

Zobacz więcej…