Lekarze w Beauty Derm Instytut Medical Day SPA

Oddając się w ręce naszego wykwalifikowanego personelu możecie Państwo skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów upiększających, wyszczuplających, odmładzających i relaksujących przeprowadzanych z użyciem najnowocześniejszego sprzętu i z wykorzystaniem najnowszych trendów i osiągnięć dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.

Nasi doświadczeni lekarze specjaliści dermatologii i medycyny estetycznej czekają na Państwa w naszych gabinetach.

lek. med. Beata Larczyńska-Rogowska

Specjalista dermatologii i medycyny estetycznej

Doktor Beata, to lekarz z wieloletnim doświadczeniem popartym praktyką lekarską w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Jest jedną z niewielu w Polsce specjalistek Medycyny Estetycznej. Jej profesjonalizmy potwierdzają zdobyte certyfikaty i odbyte szkolenia.

Zobacz więcej…

Doktor Marta Huk - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Marta Huk

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Marta, to lekarz ze specjalizacją medycyny estetycznej z bogatym doświadczeniem w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Doktor Marta na bieżąco zdobywa i aktualizuje swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej o czym świadczą liczne certyfikaty.

Zobacz więcej…

Doktor Marta Huk - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Anna Kopeć – Bollin

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Anna, swoją karierę zawodową związała ze specjalizacją z medycyny estetycznej. Jej fachowość i kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty, która zdobywa powiększając swoją wiedze praktyczną i teoretyczną na kolejnych szkoleniach.

Zobacz więcej…

Doktor Anna Kryś - Beauty Derm Instytut Medical Day SPA w Gdyni

lek. med. Anna Kryś

Specjalista Dermatolog

Doktor Anna, to specjalista w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Aktywnie i na bieżąco zdobywa nową wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i sympozjach w całej Polsce, poszerzając swoją wiedzę o nowinki z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Zobacz więcej…