Media piszą o Beauty Derm Instytut

O Beauty Derm Instytut w Gdańsku i GdyniBeauty Derm Instytut to znana i poważana marka w branży SPA, dlatego też często gościmy na łamach gazet, tygodników, a także w radio i telewizji. Nasz profesjonalny personel składający się z lekarzy, kosmetologów, specjalistów z branży spa i rekreacji sportowej jest zapraszany jako eksperci do udzielenia rad, opinii na łamach wielu mediów.

Z naszych usług korzystają znane i lubiane gwiazdy, które na łamach mediów często wypowiadają się na temat zabiegów i czasu spędzonego w naszych salonach SPA.

Anna Przybylska dla miesięcznika Uroda – październik 2013:

„Sprawdzony sposób na relaks… to jedna wizyta w Beauty Derm Instytut w Gdyni i czuje się nowo narodzona.” – Anna Przybylska

Doktor Beata Larczyńska-Rogowska dla Beauty Magazine – 2013

„Jednym z najczęstszym z problemów, z którym przychodzą do mnie pacjenci bez względu na wiek jest trądzik. zmiany trądzikowe najlepiej leczy się przy pomocy mikrodermabrazji, laserowych zabiegów IPL oraz peelingów lekarskich.”

Doktor Beata Larczyńska-Rogowska dla Gazeta Wyborcza – 26.10.2013

„Wystarczy kilka minut, klimat gabinetu, cisza, sącząca się muzyka, zapach, gorąca herbata i człowiek odraz zatrzymuje się w pędzie.”