189 PLN

189 PLN

zamiast 350 PLN

Kup online

Luksusowy zabieg oczyszczająco-regenerujący

Luksusowy zabieg oczyszczająco-regenerujący z właściwościami silnie odbudowującymi. Zabieg działa silnie regenerująco na skórę, odżywia, rewitalizuje i działa oczyszczająco. Skóra staje się natychmiastowo oczyszczona i nawilżona

W skład zabiegu wchodzi:

  • Mikrodermabrazja
  • Peeling kwasem migdałowym
  • Zabieg FotoLift LED – Najnowocześniejsza Technologia Terapii Światłem
  • Masaż twarzy

Mikrodermabrazja
Mikrodermabrazja to pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków.

Oczyszczanie skóry jest bardzo istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni wiele funkcji. W codziennej pielęgnacji stosuje się łagodne metody oczyszczania. Natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi procedurami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej efektywnych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również pobudza procesy regeneracyjne.

 

Peeling kwasem migdałowym
Zabieg (peeling migdałowy) złuszczania skóry kwasem migdałowym sprawia, że cera jest jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona, ma zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza się łojotok. Kwas migdałowy działa silniej niż glikolowy, ma jednak większe cząsteczki i wolniej wnika w skórę, co sprawia, że nie powoduje zaczerwienienia ani podrażnień.

Kwas migdałowy działa w warstwie rogowej skóry. Rozluźnia połączenia między komórkami naskórka a cementem komórkowym. W efekcie tego działania następuje złuszczenie powierzchownej warstwy zrogowaciałych komórek. Peeling jest delikatny, ale wywołuje widoczny efekt rozjaśnienia. Odkryte za pomocą kwasu migdałowego młode komórki lepiej chłoną aplikowaną w trakcie zabiegu ampułkę.

 

Zabieg FotoLift LED – Najnowocześniejsza Technologia Terapii Światłem
Zabieg FotoLift LED to skuteczna metoda walki ze starzeniem się skóry o szerokim spektrum zastosowania w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Światło LED odpowiedniej mocy przeciwdziała efektom starzenia, a uzyskane efekty są trwałe. Zastosowanie światła led daje lepszy skutek niż najlepsze kremy!

Efekty zabiegu:

  • wyraźne wygładzenie zmarszczek
  • pobudzenie produkcji kolagenu i polepszenie jego dystrybucji
  • lepsza produkcja własnego kwasu hialuronowego
  • synteza lepszej jakości elastyny
  • skóra staje się równomiernie nawilżona
  • uzyskanie jędrnego wyglądu

Terapią FotoLift LED wykorzystuje barwy do wzmocnienia naturalnej witalności skóry. Każdy kolor emituje fale o różnej długości, częstotliwości i amplitudzie. Światło oddziałuje pozytywnie na emocje oraz potęguje energię witalną.

Jest to rewolucyjne leczenie kolorem. Kolory działają w dwóch kierunkach. Mogą pobudzać i uspokajać, podniecać lub usypiać, drażnić lub koić, oziębiać albo ogrzewać. Każda barwa wywiera inny wpływ na nasz umysł i ciało.

Światło LED stymuluje regenerację oraz wzmacnia komórki skóry, jednocześnie wspomagając produkcję kolagenu i zwiększając elastyczność i witalność skóry. Dodatkowym atutem terapii kolorami jest stymulacja krążenia i wspomaganie metabolizmu komórkowego. Świetlna terapia to również działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze oraz powodują że regulację gruczołów łojowych. Przede wszystkim to wzmacnianie naturalnej witalności poprzez relaks i rozluźnienie.

 

Masaż twarzy
Po wykonaniu zabiegu dodatkowo wykonywany jest masaż twarzy, który nie tylko odpręży ale także pobudzi skórę po zabiegu. Efektem masażu będzie błogi relaks i rozluźnienie po zabiegu.

Promocyjny zabieg możesz również zakupić jako voucher prezentowy i skorzystać z niego po zakończeniu promocji!

Promocja obowiązuje do 30.09.2017