Nowe, Tlenowe zabiegi Karin Herzog dostępne w Beauty Derm Instytut Medical Day SPA

Do naszego bogatego zestawu zabiegów dołączają kolejne zabiegi pod patronatem szwajcarskiej, ekskluzywnej marki kosmetyków pielęgnacyjnych Karin Herzog, zawierających ustabilizowany tlen. Z wiekiem tracimy zdolność do przyswajania i rozprowadzania tlenu w organizmie, a zwłaszcza w skórze, dlatego tak ważne są zabiegi, które natlenią naszą skórę i sprawią, że życiodajny tlen oczyści głębokie warstwy skóry między innymi z toksyn. Najlepszym sposobem by pobudzić skórę do przyswajania i rozprowadzania tlenu jest korzystanie z zabiegów Karin Herzog. Nowe, Tlenowe zabiegi dostępne w Beauty Derm Instytut to:

 •     Fruity-Oxy Facial Treatment – Multiwitaminowy koktajl
 •     Quick & Beautiful Treatment – Szybkie piękno
 •     ?nti-Age Facial Treatment – Lifting bez skalpela
 •     Eye Lift Treatment – Magnetyzujące spojrzenie
 •     Traditional Oxygen Facial – Tradycyjny zabieg tlenowy
 •     Anti Acne Pure Skin Treatment – Zabieg przeciw trądzikowy z tlenem dla cery problematycznej
 •     Oxygen Young – Oczyszczanie dla cery młodej

Piękna codziennie dzięki aktywnemu tlenowi Tlen wspomaga działanie takich substancji, jak witamina A, witamina H, glukoza, olejek różany, rumianek, teobromina, kakao i inne substancje wchodzące w skład produktów KH. Tlen jest znakomitym nośnikiem wszystkich tych substancji i umożliwia ich wniknięcie w głąb skóry. Np. oddziaływanie tlenu w przypadku witaminy A, o której wiadomo, że wspomaga działanie kolagenu, polega na utlenieniu witaminy A do kwasu, co zwiększa jej efektywność. Jak to działa? Zabiegi oparte na kosmetykach marki Karin Herzog sprawiają, że bakteriobójczy tlen wnika w głąb skóry właściwej. Oczyszcza jej głębokie warstwy i niszczy toksyny bakteryjne, oczyszczając przy okazji ścianki naczyń włosowatych. Woda pomaga wypłukać toksyny do systemu limfatycznego i wydalić je z organizmu. Tlen w zabiegach Karin Herzog:

 •     Oczyszcza dokładnie i głęboko
 •     Działa przeciwstarzeniowo, ponieważ wspomaga produkcję kolagenu
 •     Normalizuje skórę, nawilża ja i przyśpiesza regenerację komórek.
 •     Bilansuje produkcję sebum oraz niszczy szkodliwe bakterie.
 •     Zmniejsza zmarszczki mimiczne

Działanie poszczególnych zabiegów:

Fruity-Oxy Facial Treatment – Multiwitaminowy koktajl
Witaminowy koktajl dla cery zmęczonej, wymagającej ukojenia i rozświetlenia. Owocowy  zabieg tlenowy na twarz, jak sama nazwa wskazuje to terapia dla skóry z tlenem. Dzięki niemu uzyskasz piękną, stonizowaną, czystą cerę i promienny wygląd. Zabieg przeznaczony do każdego typu cery.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 190 zł

Quick & Beautiful Treatment – Szybkie piękno
Piękna i zrelaksowana twarz w ciągu 20 minut? Z kosmetykami Karin Herzog to możliwe! Ten zabieg jest oparty na technikach akupresury, czyli pobudzaniu pewnych punktów na ciele bez użycia igieł, za to z użyciem wybitnie aktywnego środka (specjalnie ‘sprężonego tlenu’ w emulsji): “Glyco-Rose gel and Oxy-A-Pressure”. Zabieg przeznaczony do każdego typu cery
Czas trwania zabiegu około 20 minut.
Cena: 160 zł

Anti-Age Facial Treatment – Lifting bez skalpela
Siła tlenu w połączeniu z lawą wulkaniczną daje najczystszą i najbardziej gładką skórę, jaką tylko można osiągnąć. Profesjonalny zabieg z maseczką tlenową, która wnika głęboko w pory skóry, oczyszcza je i błyskawicznie rozwiązuje problem trądziku. Zabieg, który nie tylko natleni Twoją skórę ale także ma właściwości ujędrniające i poprawiające koloryt skóry. Zabieg przeznaczony do cery dojrzałej, wymagającej regeneracji.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 260 zł

Eye Lift Treatment – Magnetyzujące spojrzenie
Niesamowicie wygładzający zabieg na okolicę oczu. Pełen relaks dla Twoich oczu i ich okolic, to nie tylko przyjemność, a także pielęgnacja i przywracanie blasku i gładkości Twojej skóry. Po tym zabiegu Twoje oczy będą magnetyzujące i przyciągające każde spojrzenie. Zabieg przeznaczony do każdego typu cery
Czas trwania zabiegu około 30 minut.
Cena: 90 zł

Traditional Oxygen Facial – Tradycyjny zabieg tlenowy
Tradycyjny zabieg tlenowy na twarz, z dużą ilością terapii tlenowej dla skóry. Szybkim efektem zabiegu jest piękna, stonizowana a w dodatku czysta cera oraz oszałamiający promienny wygląd. Zabieg przeznaczony do każdego typu cery.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 210 zł

Anti Acne Pure Skin Treatment – Zabieg przeciw trądzikowy z tlenem dla cery problematycznej
Siła tlenu w połączeniu z lawą wulkaniczną daje najczystszą i najbardziej gładką skórę, jaką tylko można osiągnąć. Profesjonalny zabieg z maseczką tlenową, która wnika głęboko w pory skóry, oczyszcza je i błyskawicznie rozwiązuje problem trądziku, a także usuwa toksyny. Zabieg ma także właściwości przeciwzapalne. Zabieg przeznaczony dla czystej cery pozbawionej zmian trądzikowych.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 210 zł

Oxygen Young – Oczyszczanie dla cery młodej Pomaga młodej skórze naturalnie regulować poziom tlenu i zwalczać problemy skórne. Wykorzystuje naturalne procesy, które normalizują i przywracają wydzielanie sebum, przez co skóra utrzymuje równowagę hydro-lipidową. Zabieg na bazie maski tlenowej, która wnika głęboko w pory skóry dzięki czemu Twoja cera zostanie oczyszczona. Zabieg przeznaczony dla cery młodej.
Czas trwania zabiegu około 90 minut.
Cena: 90 zł