Makijaż Permanentny w Beauty Derm Instytut Medical Day SPA

Dla wszystkich Pań, które cenią sobie wygodę i jednoczesne piękno proponujemy idealne rozwiązanie – makijaż permanentny. Makijaż permanentny sprawi, że będziesz wyglądać pięknie i młodo o każdej porze dnia i nocy, a Wasz makijaż będzie zawsze perfekcyjny

Co to jest makijaż permanentny?

Jest to makijaż, który się nie zmywa i nie rozmazuje, przy czym jest trwały. Metoda wykonywania makijażu to po prostu delikatne wprowadzanie igieł akupunkturowych wraz z pigmentem pod skórę. Pozwala to na narysowanie makijażu, a także udoskonalenie kreski brwi, dolnej oraz górnej, a także uwydatnienie i poprawienie proporcji ust. Pigment jest nakładany na stałe na skórę, przez co podkreśla indywidualne piękno. Makijaż permanentny to obecnie najbezpieczniejsza metoda trwałego makijażu. Ceny Makijażu Permanentnego w Beauty Derm Instytut zaczynają się już od 300zł! Wykonujemy makijaż permanentny:

  • Brwi – 600zł
  • Kreska górna – 400zł
  • Kreska dolna – 300zł
  • Kontur ust – 500zł
  • Kontur ust + Wypełnienie 800zł

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat makijażu permanentnego? A może masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami mailowo: info@beautyderm.com.pl lub telefonicznie: 58 719 72 90. Makijaż permanentny wykonujemy także w naszym salonie w Gdańsku. Kliknij po szczegóły.