About Beauty Derm Instytut in Media

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

O Beauty Derm Instytut w Gdańsku i GdyniBeauty Derm Instytut to znana i poważana marka w branży SPA, dlatego też często gościmy na łamach gazet, tygodników, a także w radio i telewizji. Nasz profesjonalny personel składający się z lekarzy, kosmetologów, specjalistów z branży spa i rekreacji sportowej jest zapraszany jako eksperci do udzielenia rad, opinii na łamach wielu mediów.

Z naszych usług korzystają znane i lubiane gwiazdy, które na łamach mediów często wypowiadają się na temat zabiegów i czasu spędzonego w naszych salonach SPA.

Anna Przybylska dla miesięcznika Uroda – październik 2013:

“Sprawdzony sposób na relaks… to jedna wizyta w Beauty Derm Instytut w Gdyni i czuje się nowo narodzona.” – Anna Przybylska

Doktor Beata Larczyńska-Rogowska dla Beauty Magazine – 2013

“Jednym z najczęstszym z problemów, z którym przychodzą do mnie pacjenci bez względu na wiek jest trądzik. zmiany trądzikowe najlepiej leczy się przy pomocy mikrodermabrazji, laserowych zabiegów IPL oraz peelingów lekarskich.”

Doktor Beata Larczyńska-Rogowska dla Gazeta Wyborcza – 26.10.2013

“Wystarczy kilka minut, klimat gabinetu, cisza, sącząca się muzyka, zapach, gorąca herbata i człowiek odraz zatrzymuje się w pędzie.”