Dni Otwarte w Centrum SPA 3 lutego – Korzystaj bezpłatnie z wszystkich atrakcji!

Zapraszamy Cię na pełen atrakcji, radości i zabawy dzień otwarty w Centrum SPA! Poznaj Centrum SPA i korzystaj z wszystkich naszych atrakcji BEZPŁATNIE!  Z okazji 10-lecia Beauty Derm Instytut – 3 lutego wszystkie atrakcje Centrum SPA będą dostępne dla każdego zupełnie bezpłatnie! Dodatkowo dla każdego naszego gościa, który odwiedzi nas 3 lutego w formie prezentu przekażemy 50 PLN do wykorzystania na zakup dowolnego karnetu, zabiegu kosmetycznego lub masażu.

Dzień otwarty w Beauty Derm Instytut – 3 lutego

50 PLN w prezencje dla Ciebie

Dla każdego naszego gościa, który odwiedzi nas 3 lutego w formie prezentu przekażemy 50 PLN do wykorzystania na zakup dowolnego karnetu, zabiegu kosmetycznego lub masażu.

Basen

Przez cały weekend dla wszystkich otwarty będzie nasz basen, który jest idealnym sposobem na utrzymanie dobrej kondycji, relaks, rodzinną rekreację i dbanie o własne ciało oraz samopoczucie. Na terenie basenu utrzymujemy stałą temperaturę wody 29C oraz dodatkowo ogrzewamy powietrze do temperatury 30C co czyni nas najcieplejszym miejscem do pływania, a jednocześnie zapewnia brak dyskomfortu po wyjściu z wody. Do dyspozycji w Centrum SPA jest basen rekreacyjny o wymiarach 18m x 8m i głębokości od 70cm do 200cm, wraz z brodzikiem o wymiarach 3m x 8m i głębokości 30cm.

Aqua Aerobik & Aqua MAMA

Fani zajęć sportowych w wodzie otrzymają do dyspozycji aż 2 tury zajęć, w których będą mogli uczestniczyć bezpłatnie. Weź udział w wybranych zajęciach: Aqua Aerobiku lub Aqua MAMA. Środowisko wodne zapewnia odciążenie kręgosłupa, sprzyja rozluźnieniu mięśni i elongacji kręgosłupa, przez co ułatwia kształtowanie prawidłowej postawy. Zmniejsza wzmożone napięcie mięśniowe, pozwala na wykonanie ruchów z pełną amplitudą. Umożliwia wzmocnienie gorsetu mięśniowego dzięki ćwiczeniom wzmacniającym wykonywanym z wykorzystaniem oporu wody oraz jej siły wyporu. Woda stawia opór 12-krotnie większy niż powietrze i podczas każdego ruchu w wodzie trzeba pokonać ten opór, a jednocześnie woda unosi ciało. Siła wyporu wpływa na odciążenie, co ułatwia również wykonywanie ćwiczeń.

Siłownia i Trening Obwodowy

Wszyscy miłośnicy ćwiczeń siłowych będą mieć dla siebie łakomy kąsek. Do dyspozycji oddajemy naszą siłownię. Ćwicz do woli, poznaj nasze maszyny. Przekonaj się, że one naprawdę nie gryzą!

Sauna Sucha i Mokra

Do pełnej dyspozycji oddajemy też nasze sauny. Poznaj moc kąpieli saunowych i pozytywnego wpływu na Twój organizm! Pobudź krążenie, usprawnij metabolizm lub po prostu oddaj się przyjemnemu relaksowi w jednej z naszych saun.

Aromatyczne Seanse Saunowe

Zapraszamy wszystkich naszych gości na niezwykle Seanse Saunowe: Aromatyczne i Kosmetyczne. Połączenie gorącej pary wytwarzanej w saunie fińskiej wraz z aromatycznymi olejkami wprowadzi Cię w błogi nastrój relaksu i odprężenia w trakcie Seansu Aromatycznego. Kosmetyczne Seanse Saunowe odbywają się w saunie mokrej (parowej). Maska kosmetyczna w połączeniu z gorącą parą unoszącą się w powietrzu sprawi, że Twoja skóra będzie jeszcze lepiej przyswajać odżywcze składniki zabiegu.

Nauka Pływania

Nie potrafisz pływać? A może chcesz nauczyć pływać swoje dzieci? Nasi instruktorzy pokażą jak wyglądają lekcje nauki pływania i rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości. Przyjdź, zobacz i przekonaj się jak wyglądają lekcje pływania.

Masaże

Po tak sporym wysiłku fizycznym mamy coś na wspaniały relaks. Do dyspozycji oddajemy też naszych masażystów i masażystki. Korzystaj przez cały dzień z niezwykle relaksacyjnych i przyjemnych masaży, poznając moc relaksu i ukojenia. Bogata oferta masaży, począwszy od relaksacyjnych, poprzez lecznicze, rozgrzewające, aromatyczne i sportowe, a kończąc na ekskluzywnych masażach z akupresurą pozwolą na pełne oddanie się w atmosferze relaksu ukojenia dla zmęczonego i spiętego ciała.

Zabiegi Kosmetyczne i SPA

Dbając o stan naszej skóry, otwieramy również nasze gabinety zabiegowe, w których będzie można skorzystać z pełnego wachlarza zabiegów. O odpowiedni dobór zabiegów dbać będzie nasza kadra kosmetologów, która będzie dostępna również do konsultacji.

Turniej Piłki Wodnej – Goście vs. Pracownicy Centrum SPA

Weź udział w specjalnym meczu Piłki Wodnej. Nie trenowałeś? Nie znasz zasad? Nie szkodzi. W tym meczu liczy się dobra zabawa! Dołącz do nas i powalcz z nami w wodzie.

 

Harmonogram Dnia Otwartego

 • Masaże – przez cały dzień –  obowiązują zapisy w recepcji
 • Zabiegi kosmetyczne i konsultacje – przez cały dzień – obowiązują zapisy w recepcji
 • Basen, Sauny i Siłownia dostępne od 8:00 do 19:00 w ramach dnia otwartego – obowiązują zapisy w recepcji (aby zapewnić komfort wszystkim naszym gościom, obowiązuje limit osób w ramach dnia otwartego wpuszczanych co godzinę)
 • Seanse Saunowe o godzinie 17:30, 18:00, 18:30 – obowiązują zapisy w recepcji
 • Aqua Aerobik – zajęcia o godzinie 19:00 – obowiązują zapisy w recepcji
 • Aqua MAMA – zajęcia o godzinie 11:30 – obowiązują zapisy w recepcji
 • Lekcje Pływania – godziny do ustalenia – obowiązują zapisy w recepcji
 • Turniej Piłki Wodnej Goście vs. Pracownicy – o godzinie 20:00 – obowiązują zapisy w recepcji

Harmonogram:

PIĄTEK – 3 lutego
Basen:

 • Bezpłatna możliwość korzystania z basenu w godzinach 8:00 – 19:00

Siłownia:

 • Bezpłatna możliwość korzystania w godzinach 8:00 – 19:00

Zajęcia Aqua Fitness:

 • Aqua Aerobik 19:00
 • Aqua MAMA 11:30

Sauny:

 • Bezpłatna możliwość korzystania w godzinach 8:00 – 19:00

Seansy Saunowe:

 • Aromatyczny Seans Saunowy o godz. 17:30
 • Aromatyczny Seans Saunowy o godz. 18:00
 • Aromatyczny Seans Saunowy o godz. 18:30

Masaże i Zabiegi Kosmetyczne:

 • Bezpłatna możliwość korzystania w godzinach 8:00 – 19:00

Nauka Pływania:

 • Godziny ustalane indywidualnie

Turniej Piłki Wodnej Goście vs. Pracownicy

 • O godzinie 20:00

 

Uwaga!

W dniu 3 lutego Basen czynny do godziny 20:00.
Wieczorne zajęcia Aqua Aerobiku przeniesione zostają z godziny 21:15 na 19:00.

20170203 Posejdon Dzien otwarty A4

Serdecznie Zapraszamy!

W celu zarezerwowania udziału w wybranych atrakcjach prosimy o kontakt z naszą recepcją pod numerem telefonu 58 511 30 51.
Na wszystkie atrakcje ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja.