Pierwszy Turniej Piłki Wodnej – Water Polo w Centrum SPA – 23 marca

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnej zabawy i rywalizacji w trakcie Pierwszego Turnieju Piłki Wodnej – Water Polo w Centrum SPA.

Już w czwartek, 23 marca zapraszamy do rywalizacji wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszym turnieju Piłki Wodnej. Udział może brać każdy chętny bez względu na przygotowanie i znajomość zasad – te objaśnimy dokładnie każdemu chętnemu.

Chcesz wystartować indywidualnie? Nie ma problemu. Wśród wszystkich zgłoszeń indywidualnych stworzymy drużyny. Masz więcej chętnych lub skompletowaną drużynę? Zgłoście się razem jako cała drużyna! Przyjmujemy zapisy indywidualnych chętnych oraz całych drużyn.

Termin
Turniej odbywa się 23 marca 2017, w czwartek. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 22:00. Planowane zakończenie około godziny 23:30.

Drabinka meczowa
W turnieju biorą udział minimum 4 drużyny po 5 zawodników każda. Rozgrywki będą prowadzone w systemie meczy „każdy z każdym“ lub w systemie pucharowym (kto wygra przechodzi dalej). System rozgrywek zależny jest od ilości chętnych. Czas trwania rozgrywanego meczu to 10 min. (dwie połowy po 5 min.).

Zasady

• W przypadku drużyn zgłoszenie zespołu min. 4 max. 5 zawodników (1 bramkarz reszta zawodnicy z pola) + nazwa zespołu.
  • Przyjmujemy również zgłoszenia indywidualne, z których kompletowane będą drużyny.
  • Mecz trwa 10 minut i jest podzielony na 2 połowy po 5 minut – przerwa pomiędzy połowami trwa 2 minuty.
  • Czas na rozegranie akcji bez limitu czasu.
  • Piłkę należy łapać jedną ręką (wyjątek stanowi bramkarz) -nie zbijamy i nie boksujemy piłki – należy ją rzucać.
  • Piłki nie wolno topić.
  • Brak agresywnych zagrywek.
  • Atakujemy piłkę, a nie zawodnika.
  • Gramy bez okularów do pływania
  • W zależności od ilości chętnych drużyn gramy każdy w systemie z każdym lub w rozgrywkach pucharowych (kto wygra przechodzi dalej)

Nagrody
Dla uczestników i zwycięzców przygotowaliśmy nagrody!

Zapisy
Wpisowe to 15PLN od osoby, a w przypadku posiadaczy kart Benefit MultiSport, FitProfit, OK System obowiązuje dopłata 5 PLN.
Zapisy indywidualne i drużynowe w recepcji Centrum SPA.
Szczegółowe informacje ws. turnieju pod numerem telefonu: +48 504 177 997
Listę osób startujących zamykamy na 7 dni przed rozpoczęciem turnieju.

Uwaga. W trakcie turnieju i po jego zakończeniu Sauny oraz Siłownia są nieczynne.